تسمه پی وی سی

تسمه پی وی سی جزء پرمصرف ترین تسمه نقاله های موجود در بازار ایران می باشد و در ضمن فروش بالایی نیز دارد. تسمه نوار نقاله پی وی سی PVC ، پی یو PU پلی اورتان زیر مجموعه تسمه های انتقال مواد و مصالح شیمیایی ، بهداشتی ، دارویی و … می باشد. این تسمه ها جهت استفاده در انواع صنایع غذایی، بهداشتی، دارویی و تجهیزات ورزشی و … بسیار پر مصرف بوده و به روش فینگر بهم متصل می گردد.

تسمه PVC

یکی از مهم ترین کارکرد های تسمه pvc در صنعت امور غذایی و بهداشتی است و به همین منظور از لحاظ تمیزی و بهداشت بی نظیر است.

تنوع بالای تسمه نقاله های PVC در عرض، ضخامت، رنگ، نوع آج و همچنین روش های گوناگونی که در نحوه اتصال یا همان آپارات تسمه نقاله پی وی سی PVC (مداربسته کردن تسمه) به کار گرفته می شود، باعث شده تا تسمه pvc را برای بسیاری از خطوط نقاله قابل استفاده کند.

کاربرد تسمه پی وی سی

گستره وسیع مصرف تسمه پی وی سی از دستگاه های نقاله کوچک فروشگاهی، فرودگاهی و دستگاه های ورزشی تردمیل گرفته تا دستگاه های نقاله تخصصی کارگاهی و کارخانه ای را پوشش می دهد. تسمه PVC  یکی از اجزاء پر کاربرد‌ و پر هوادار به حساب آمده.

پلی وینیل کلراید که در بازار به اختصار pvc (تسمه pvc) نامیده می شود. محصول پلاستیکی است که بصورت گسترده تولید و استفاده می شود.

از این محصول در صنعت پوشاک، رویه مبل و … عایق کابل های برق و فرآورده های بادی استفاده میشود و از پرمصرفترین تسمه های بهداشتی است که با مواد غذایی و دارویی سازگار دارد. این تسمه ها در رنگ های سبز و سفید و در ضخامت ۱ الی ۶ میلی متر تولید میشوند. مقاومت این تسمه ها بستگی به تعداد منجید و یا نخ استفاده شده در آن میباشد.

تسمه نقاله های PVC

تسمه نقاله های pvc از کشورهای هند و چین و یا سایر کشورهای اروپایی وارد می شوند که با استفاده از مواد pvc مرغوب و لاشه های پارچه بدست می آیند. این نوع تسمه یک یا چند لایه (پلی وینیل کلوراید) میباشد که در صنایع سبک و متوسط  و سنگین از جمله الکترونیک، مواد غذایی، نانوایی و پخت شیرینی، گوشت و مرغ، بسته بندی، کار با چوب، شیشه و غیره مورد استفاده قرار میگیرد.

از این مواد بیشتر در جاهایی که محدودیت هایی برای استفاده از فلز وجود دارد استفاده میشود مانند لوله های فاضلاب. لازم به ذکر است که مواد پی وی سی بسیار ارزانتر از فلز میباشد و چون فرسودگی و پوسیدگی آن نسبت به فلز تقریبا صفر است میتوان گفت در بیشتر موارد جایگزین فلز شده است مثلا حتی برای ساخت قالب های در و پنجره از این مواد استفاده میشود.

تسمه pvc بسیار مقاوم در برابر ساییدگی و مواد تمیز کننده و شیمیایی و مواد غذایی چسبنده هستند.

تسمه‌ PVC صاف

این تسمه‌ها دارای سطح صاف و بدون طرح هستند و برای انتقال مواد صاف و بدون نقص مناسب هستند.

تسمه‌ PVC ریلی

 این تسمه‌ها دارای رویه‌های ریلی یا مشبک هستند که برای انتقال مواد با سطح‌های ناهموار مناسب هستند.

تسمه‌ PVC ضد آب

برخی از تسمه‌های PVC با پوشش ضد آب عرضه می‌شوند که برای کاربردهایی که نیاز به کار در شرایط مرطوب یا آبی دارند مناسب هستند.

تسمه‌ PVC ضد الکتریسیته ساکن

این تسمه‌ها با اضافه کردن مواد ضد الکتریسیته ساکن، برای کاربردهایی که نیاز به جلوگیری از تجمع الکتریسیته ساکن هستند مناسب هستند.

تسمه پی وی سی
تسمه پی وی سی
تسمه پی وی سی
تسمه پی وی سی

تسمه پی وی سی

باور صنعت تولید کننده و تامین کننده انواع تسمه پی وی سی
تسمه پی وی سی
تسمه پی وی سی
تسمه پی وی سی