قطعات لاستیکی

امروزه، اکثر دستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی از قطعات لاستیکی بسیار متنوعی ساخته شده‌اند. به همین دلیل است که کارخانه‌ها و تولیدکنندگان بسیار زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت شده‌اند.

قطعات لاستیکی معمولاً در کارخانه‌ها و کارگاه‌های لاستیک‌سازی تولید می‌شوند. به طور کلی، دو نوع لاستیک وجود دارد: لاستیک طبیعی و لاستیک مصنوعی. لاستیک‌های طبیعی از نوعی گیاه بومی کشور برزیل تولید می‌شوند. اما لاستیک‌های مصنوعی طی یک فرآیند شیمیایی از پلیمرهای مصنوعی مختلف به دست می‌آیند. به همین دلیل، برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد لاستیک طبیعی را ندارد.

علاوه بر این، تغییر خواص لاستیک طبیعی چندان ساده نیست در حالی که می‌توان خواص لاستیک مصنوعی را با توجه به کاربردش تغییر داد. در صنایع لاستیک‌سازی معمولاً از لاستیک‌های مصنوعی استفاده می‌شود.

قطعه لاستیکی روکش غلطک

روکش غلطک ها در دو نوع لاستیکی وpvc قابل اجرا بوده که در صنایع گوناگون از قبیل چاپ و بسته بندی، سیمان، استخراج معدن و غیره کاربرد دارد. روکش غلطک ها بنابر نیاز مشتری با متریال گوناگون و در عرض و طول های مختلف(بدون محدودیت در طول و عرض و ضخامت) قابل تولید می باشند. این واحد آمادگی ارائه مشاوره در زمینه تولید روکش های خاص طبق نظر و فرمولاسیون از جانب مشتری و همچنین ساخت روکش غلطک های شما در کارخانه و نصب آن در محل را دارد.

قطعه لاستیکی گردگیر

گردگیرها سیل های معمولا ثابتی از جنس لاستیک مصنوعی یا پلاستیک بوده که معمولا در پیستون ها بکار میروند. عمل اصلی گردگیر ها مانع شدن ورود گردو غبار به داخل سیلندر میباشد و در پاره ای موارد عمل آببندی را هم انجام میدهند. که در این مجتمع در رنگها ، سايزها و متريالهاي گوناگون با توجه به نیاز مشتری تولید می گردد.

اين واحد قادر به توليد انواع گردگیر های لاستیکی آكاردوني با متريالهاي گوناگون را جهت مصارف مختلف استفاده می شود.

قطعه لاستیکی ضربه گیر

ضربه گیر یا لرزه گیر لاستیکی قطعاتی هستند که از ترکیب لاستیک و ورق فولادی تشکیل می شود.

ضربه گیر و لرزه گیر وظیفه خنثی و کنترل کردن لرزه و نوسانات ناشی از کارکرد دستگاهها را بر عهده دارد که وجود این این قطعه حساس باعث افزایش عمر مفید دستگاه و سایر قطعات میشود.

قطعه لاستیکی لرزه گیر

لرزه گیر ها و ضربه گیر امکان تغییر سایز در ابعاد مختلف دارد وبسته به نوع نصب امکان تغییر پیچ هم ممکن می باشد.

مقاومت و عدم فرسودگی ضربه گیر لرزه گیر لاستیکی در مقابل لرزش، مقاومت در برابر تنش های الکتریکی، مقاومت ضربه گیر لرزه گیر لاستیکی در سییکل های مداوم از نظر خستگی وشکت ،جدب صدا، سهولت در نصب ضربه گیر لرزه گیر لاستیکی و جابجایی ، کاهش اتلاف حرارتی از مزیت های استفاده از لرزه گیرها می باشد.

باور صنعت با دارا بودن قالب های متعدد این قطعه توانایی تولید انواع لرزه گیر و ضربه گیر را برای صنایع مختلف و متناسب با شرایط کار کرد را دارد.

قطعه لاستیکی دیافراگم

دیافراگم لاستیکی صفحه لاستیکی یا پلیمری انعطاف پذیر میباشد که کنترل جریان بین دو فضا را در کنترل ولو ها و پمپ ها انجام میدهد که از انتقال نا خواسته مواد جلوگیری میکند، این مواد می‌تواند سیال یا انواع گاز باشد، که ما قادر هستیم انواع این دیافراگم از سایز های کوچک تا بزرگ تولید و در سخت ترین شرایط کاری نصب کنیم.

کاربرد دیافراگم لاستیکی

دیافراگم های لاستیکی در صنعت کاربرد زیادی دارند، دیافراگم لاستیکی در صنعت هوا فضا، در صنعت نفت و گاز، در پمپ های هیدرولیک و پنوماتیک، در کمپرسورها، پمپ خلا، شیرهای کنترل کنترل ولو ها، در محرک های حرارتی، سوپاپ ها کاربرد دارند.

قطعات لاستیکی
قطعات لاستیکی
قطعات لاستیکی
قطعات لاستیکی

قطعات لاستیکی

باور صنعت تولید کننده و تامین کننده انواع قطعات لاستیکی
قطعات لاستیکی
قطعات لاستیکی
قطعات لاستیکی