نقاله توری

تسمه نقاله توری در شرایطی که تسمه های نوار نقاله لاستیکی و پی وی سی عملکرد مورد نیاز را نداشته باشند و یا خطوط تولیدی با موادی مثل آب و روغن سر و کار داشته باشند، استفاده می گردد.

تسمه نقاله توری تفلون

تسمه نقاله توری تفلون برای انتقاد مواد در صنعت کاربرد دارند. تسمه نقاله توری یکی از قدیمی ترین مدل های تسمه نقاله می باشد که امروزه نیز بسیار پرکاربرد می باشد. در این میان تسمه نقاله توری تفلون یکی از مدل های جدید این نوع تسمه نقاله محسوب می شود.

توری نسوز

تسمه های توری نسوز از بافت توری مانند (تار و پودی) ساخته می شوند. تسمه نقاله های توری تفلون از جنس PTFE می باشند و به دلیل پوشش نسوزی که دارند مقاوم به حرارت تا 300 درجه سانتیگراد می باشند. تسمه های نقاله توری پرس و دوخت تسمه نقاله توری تفلون داخل کارگاه این شرکت بوسیله ماشین آلات اتوماتیک انجام می شوند. تسمه های توری نسوز PTFE در هر عرض و طولی بدون محدودیت قابل تحویل هستند.

توری تفلون

تسمه نقاله توری تفلون در صنایعی چون انتقال قطعات فلزی از طریق مس و لحیم کاری آلومینیوم کوره، برنز و قطعات آهن از طریق پخت کوره، منسوجات و مواد شیمیایی از طریق خشک کن فر و همچنین برنامه های کاربردی که شامل شستشو، آنیل، رفع و پرداخت در صنعت فرآوری مواد غذایی استفاده می شود. استفاده تسمه نقاله توری تفلون برای تمیز کردن، خشک، پخت، آشپزی و …. می باشد.

تسمه فلزی

تسمه فلزی از بافت های مفتولی با سایزهای مختلف و همچنین در طول و عرض و مش های مورد نیاز بافته می شوند. مفتول تسمه های فلزی می تواند از جنس استیل یا آهن بوده و بر اساس سفارش مشتری می توان در دو طرف تسمه های فلزی زنجیر نصب نمود. تسمه های فلزی قابلیت کارکرد در دمای بالا را دارند. هایپر صنعت فامکو تسمه نوار نقاله فلزی را در انواع گوناگون ارائه می دهد.

انواع تسمه های نوار نقاله فلزی توری از نظر جنس

  • تسمه های نوار نقاله توری استیل جهت استفاده در محصولات غذایی
  • تسمه های نوار نقاله توری فولادی جهت استفاده در محیطی که بهداشت اهمیت کمتری دارد.
  • در شرایطی که از لحاظ استفاده از جنس فولاد محدودیت داشته باشیم می توانیم از تسمه های فلزی توری از جنس فولاد با روکش گالوانیزه استفاده نماییم. جنس گالوانیزه باعث افزایش مقاومت در برابر سایش و خوردگی تسمه می گردد.

تسمه نقاله توری فلزی

تسمه نقاله توری فلزی از انواع تسمه صنعتی به شمار می رود که در انواع گالوانیزه و استیل ساخته می شود و برای تماس مستقیم با مواد غذایی و بهداشتی مناسب است. نوع ساخته شده از مفتول گالوانیزه مناسب برای خطوط خشک کن تا حرارت 300 درجه و نوع ساخته شده از مفتول استیل جهت استفاده در محیط بالای 350 درجه است. تسمه نقاله توری فلزی بنابر نوع کاربرد آن در تمام صنایع و همچنین طبق نقشه و درخواست مشتری قابل ساخت می باشد .تسمه نقاله توری در بعضی مدل ها بسته به نوع طراحی دستگاه نقاله توسط زنجیر های صنعتی از دو طرف ساپورت می شود. طراحی و ساخت تسمه نقاله توری فلزی با توجه به نیاز مشتریان در عرض، طول، قطر مفتول و ابعاد چشمی های توری قابل تغییر می باشد.

تسمه نقاله توری
تسمه نقاله توری
تسمه نقاله توری

نقاله توری

باور صنعت تولید کننده و تامین کننده انواع توری
تسمه نقاله توری
تسمه نقاله توری
نقاله توری

You cannot copy content of this page